babcia Bogusia 12 września 2013 at 08:04 Odpowiedz Piękny!!! Różowy, z ładnym koszyczkiem i pomponikami. I do tego super kask!!! Bezpiecznej jazdy!!! 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Piękny!!!
Różowy, z ładnym koszyczkiem i pomponikami. I do tego super kask!!!
Bezpiecznej jazdy!!! 🙂