16 sierpień 2013 z Tatą w domu – mamy akwarium!!!

spędziłam super przedpołudnie z Tatą. Mama poszła do pracy ale na krótko 🙂

Byłam z Tatą w sklepie akwarystycznym i kupiliśmy rybkę bojownika. Potem podłączyliśmy nasze stare akwarium 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *