16 sierpień 2013 z Tatą w domu – mamy akwarium!!!
spędziłam super przedpołudnie z Tatą. Mama poszła do pracy ale na krótko 🙂
Byłam z Tatą w sklepie akwarystycznym i kupiliśmy rybkę bojownika. Potem podłączyliśmy nasze stare akwarium 🙂
spędziłam super przedpołudnie z Tatą. Mama poszła do pracy ale na krótko 🙂
Byłam z Tatą w sklepie akwarystycznym i kupiliśmy rybkę bojownika. Potem podłączyliśmy nasze stare akwarium 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Bardzo ładny ten bojownik!