10-11 sierpnia 2013 – działka Królewo

m.in. pływaliśmy na kajakach. Przyjechała moja koleżanka Wiktoria z Rodzicami. To był bardzo przyjemny weekend 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *