5 sierpień 2013 r. – cd przedszkola a po przedszkolu…
wyprawa do Bajkolandii na Ursynowie (dla niewtajemniczonych: plac zabaw z kulkami). Spotkanie z moją koleżanką z przedszkola: Ewą. Wybawiłyśmy się aż do samego wieczora 🙂
ps. ulga o tyle, że tego dnia był straszny upał a na placu zabaw BARDZO przyjemna klimatyzacja 🙂



One Comment
babcia Bogusia
Jak dobrze, jest mieszkać na Ursynowie, prawda?
Można np. po przedszkolu wybrać się z koleżanką tu i tam, a potem blisko do domu! 😉