5 sierpień 2013 r. – cd przedszkola a po przedszkolu…

wyprawa do Bajkolandii na Ursynowie (dla niewtajemniczonych: plac zabaw z kulkami). Spotkanie z moją koleżanką z przedszkola: Ewą. Wybawiłyśmy się aż do samego wieczora 🙂

ps. ulga o tyle, że tego dnia był straszny upał a na placu zabaw BARDZO przyjemna klimatyzacja 🙂

One Comment

  • babcia Bogusia

    Jak dobrze, jest mieszkać na Ursynowie, prawda?
    Można np. po przedszkolu wybrać się z koleżanką tu i tam, a potem blisko do domu! 😉

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *