4 sierpień 2013 r. mam nową hulajnogę

dziś z Rodzicami wybraliśmy się do Decathlonu po moją nową hulajnogę. Z poprzedniej już „wyrosłam”. Sama sobie wybrałam, taką fajniutką, fioletową i jest mega szybka 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *