4 sierpień 2013 r. mam nową hulajnogę
dziś z Rodzicami wybraliśmy się do Decathlonu po moją nową hulajnogę. Z poprzedniej już „wyrosłam”. Sama sobie wybrałam, taką fajniutką, fioletową i jest mega szybka 🙂
dziś z Rodzicami wybraliśmy się do Decathlonu po moją nową hulajnogę. Z poprzedniej już „wyrosłam”. Sama sobie wybrałam, taką fajniutką, fioletową i jest mega szybka 🙂
One Comment
babcia Bogusia
😉
A gdzie zdjęcie Juli na tej nowej, mega szybkiej hulajnodze? 😉