27.07.2013 sobota
dziś upał. Kąpałam się z Tatą w basenie na działce. Ależ to była frajda tylko…woda chłodna bo nie zdążyła się nagrzać ale nam to nie przeszkadzało. Zabawa była przednia!
Po południu pojechaliśmy z Rodzicami do Nowego Miasta na zakupy grillowe. Po drodze weszliśmy do pizzerii. Zamówiliśmy specjalnie dla mnie ogromną pizze (XXL) mojej kompozycji: pieczarki, oliwki, papryka, ser. Mniammm



One Comment
babcia Bogusia
Ta pizza to specjalność Juli.
Wypróbowaliśmy w Pizza Dominium w Józefowie. 🙂
Mniammm