27.07.2013 sobota

dziś upał. Kąpałam się z Tatą w basenie na działce. Ależ to była frajda tylko…woda chłodna bo nie zdążyła się nagrzać ale nam to nie przeszkadzało. Zabawa była przednia!

Po południu pojechaliśmy z Rodzicami do Nowego Miasta na zakupy grillowe. Po drodze weszliśmy do pizzerii. Zamówiliśmy specjalnie dla mnie ogromną pizze (XXL) mojej kompozycji: pieczarki, oliwki, papryka, ser. Mniammm

 

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *