13.06.2013 czwartek
dziś po przedszkolu poszłyśmy z Mamą i moimi koleżankami z przedszkola (Ewa, Oliwia) na dmuchany plac zabaw (figlowisko przy Multikinie), potem do kina na film „Tajemnica Zielonego Królestwa 2D”.
Wróciłam BARDZO zmęczona o godzinie 21 i od razu poszłam spać.
To był udany dzień (mimo, że film bardziej dla starszych dzieci i raczej dla chłopców – ze względu na dużo walecznych scen).



One Comment
babcia Bogusia
To był dzień pełen wrażen!!!
🙂