15.06.2013 sobota
dziś spotkaliśmy się z moim kolegą (sąsiadem) Jaśkiem. Poszliśmy na dinozaurowy plac zabaw, potem na pizzę. No i potem do naszego mieszkania żeby się pobawić. To mój super kolega. Dogadywaliśmy się świetnie. Nawet chciał ze mną spać 🙂


