15.06.2013 sobota

dziś spotkaliśmy się z moim kolegą (sąsiadem) Jaśkiem. Poszliśmy na dinozaurowy plac zabaw, potem na pizzę. No i potem do naszego mieszkania żeby się pobawić. To mój super kolega. Dogadywaliśmy się świetnie. Nawet chciał ze mną spać 🙂

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *