babcia Bogusia 12 czerwca 2013 at 08:01 Odpowiedz Czyli rynek i fontanna w Piasecznie. I znane lody z cukierenki na rynku. 🙂 Jak będzie kiedyś trochę wolnego czasu, to miło będzie tam pospacerować i powspominać stare, dobre czasy, prawda? 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Czyli rynek i fontanna w Piasecznie.
I znane lody z cukierenki na rynku. 🙂
Jak będzie kiedyś trochę wolnego czasu, to miło będzie tam pospacerować i powspominać stare, dobre czasy, prawda? 🙂