babcia Bogusia 1 sierpnia 2013 at 10:20 Odpowiedz Było bardzo miło, na herbatce u cioci Marysi. Jula podziwiała kwitnące kwiaty. 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Było bardzo miło, na herbatce u cioci Marysi.
Jula podziwiała kwitnące kwiaty. 🙂