16.06.2013 niedziela

dziś wybraliśmy się na AWF zobaczyć jak wujek Tomek gra w futbol amerykański. Podobało mi się ale wytrzymałam w tym upale tylko (a może aż) 2 godziny. W międzyczasie zjadłam frytki w pobliskiej restauracji. Potem pojechaliśmy do domu.
To był bardzo fajny dzień.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *