Widziałam mnóstwo zwierzątek: małpy, papugi, pinginy, foki, osiołek, żyrafy, ryby, pantera, konie, rekiny (wszystkie zwierzęta dyktowałam do zapisania Mamie ….Mama ma wątpliwości z tymi rekinami hi hi hi
Zaczęłyśmy od lodów, a potem było oglądanie zwierząt.
Najbardziej podobały się wesołe małpki, bajkowo kolorowe ryby, pingwiny.
Ale i tak, bezkonkurencyjny, był duży plac zabaw!!! 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Zaczęłyśmy od lodów, a potem było oglądanie zwierząt.
Najbardziej podobały się wesołe małpki, bajkowo kolorowe ryby, pingwiny.
Ale i tak, bezkonkurencyjny, był duży plac zabaw!!! 🙂