Agnieszka Cabaj 5 czerwca 2013 at 20:23 Odpowiedz Fajny pomysł na pracę, a wykonanie jeszcze lepsze! Chyba wykorzystamy i w domku też spróbujemy wyczarować boćka 😉
2 komentarze
babcia Bogusia
Po prostu piękne!!! 🙂
Agnieszka Cabaj
Fajny pomysł na pracę, a wykonanie jeszcze lepsze! Chyba wykorzystamy i w domku też spróbujemy wyczarować boćka 😉