pierwsza noc na wakacjach za nami
przespałam ją całą i to sama w pokoju na górze, rodzice na dole 🙂
Poranny ze mnie ptaszek.Wstałam o godz. 7:20
przespałam ją całą i to sama w pokoju na górze, rodzice na dole 🙂
Poranny ze mnie ptaszek.Wstałam o godz. 7:20
One Comment
babcia Bogusia
Jestem pod wrażeniem!!! 😉
Sama – w pokoju na górze – super!!! 🙂 😉 🙂