babcia Bogusia 9 lipca 2013 at 08:50 Odpowiedz Też tak myślę!!! 😉 Chociaż to niepedagogiczne, prawda? 😉 Ale prawie wszystkie dzieci tak lubią. 🙂 🙂 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Też tak myślę!!! 😉
Chociaż to niepedagogiczne, prawda? 😉
Ale prawie wszystkie dzieci tak lubią. 🙂 🙂 🙂