27.08.2013 u Mamy w pracy
oto moje prace wykonane u Mamy w pracy. No ale może zaczniemy od początku. Dziś Mama wzięła wolne do opieki nade mną. Rano zjadłyśmy śniadanie i poszłyśmy do fryzjera żeby mi obciąć grzywkę. Potem do pracy, bo Mama ma urwanie głowy i musiała parę spraw pozałatwiać. Pobyłyśmy tam parę godzin i potem pojechałam do Taty na 10 piętro do pracy bo Mama musiała pojechać po samochód, który został naprawiony przez Wujka Jacka.
W pracy byłam BARDZO grzeczna 🙂








