27.08.2013 u Mamy w pracy

oto moje prace wykonane u Mamy w pracy. No ale może zaczniemy od początku. Dziś Mama wzięła wolne do opieki nade mną. Rano zjadłyśmy śniadanie i poszłyśmy do fryzjera żeby mi obciąć grzywkę. Potem do pracy, bo Mama ma urwanie głowy i musiała parę spraw pozałatwiać. Pobyłyśmy tam parę godzin i potem pojechałam do Taty na 10 piętro do pracy bo Mama musiała pojechać po samochód, który został naprawiony przez Wujka Jacka.

W pracy byłam BARDZO grzeczna 🙂

wpid-2013-08-29-08.26.27.jpg wpid-2013-08-29-08.26.43.jpg wpid-2013-08-29-08.26.36.jpg wpid-2013-08-29-08.26.49.jpg wpid-2013-08-29-08.26.55.jpg wpid-2013-08-29-08.27.01.jpg

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *