a po placu zabaw obiad w restauracji

image

One Comment

  • babcia Bogusia

    „Obiad był bardzo dobry” – tak powiedziała mi Jula, jak byłyśmy na kebabie w tej samej restauracji, tylko w ogródku na zewnątrz.
    Czyli, mamy dobre miejsce do następnych wypraw do ogródka jordanowskiego i na obiad. 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *