babcia Bogusia 5 września 2013 at 10:29 Odpowiedz „Obiad był bardzo dobry” – tak powiedziała mi Jula, jak byłyśmy na kebabie w tej samej restauracji, tylko w ogródku na zewnątrz. Czyli, mamy dobre miejsce do następnych wypraw do ogródka jordanowskiego i na obiad. 🙂
One Comment
babcia Bogusia
„Obiad był bardzo dobry” – tak powiedziała mi Jula, jak byłyśmy na kebabie w tej samej restauracji, tylko w ogródku na zewnątrz.
Czyli, mamy dobre miejsce do następnych wypraw do ogródka jordanowskiego i na obiad. 🙂