2 sierpień 2013 r. cd. przedszkole

a po przedszkolu spotkanie z moją koleżanką w jej mieszkaniu w Józefosławiu – Helenką.

Ale było fajnie, bo mieszka w segmencie czyli jest bardzo łatwy dostęp do podwórka. Można biegać przez taras i z powrotem 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *