2 sierpień 2013 r. cd. przedszkole
a po przedszkolu spotkanie z moją koleżanką w jej mieszkaniu w Józefosławiu – Helenką.
Ale było fajnie, bo mieszka w segmencie czyli jest bardzo łatwy dostęp do podwórka. Można biegać przez taras i z powrotem 🙂
a po przedszkolu spotkanie z moją koleżanką w jej mieszkaniu w Józefosławiu – Helenką.
Ale było fajnie, bo mieszka w segmencie czyli jest bardzo łatwy dostęp do podwórka. Można biegać przez taras i z powrotem 🙂