29.08.2013 z Tatą w domu i nie tylko…

dziś do południa byłam z Tatą w domu. Potem Tata musiał iść na spotkanie do pracy a ja też chciałam iść razem z Nim. Zostałam więc u Mamy w pracy na tę okoliczność.
Dobrze, że jak dotąd nikt nie robił z tym problemów (służbowych oczywiście) 😉

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *