29.08.2013 z Tatą w domu i nie tylko…
dziś do południa byłam z Tatą w domu. Potem Tata musiał iść na spotkanie do pracy a ja też chciałam iść razem z Nim. Zostałam więc u Mamy w pracy na tę okoliczność.
Dobrze, że jak dotąd nikt nie robił z tym problemów (służbowych oczywiście) 😉



One Comment
babcia Bogusia
Pobyt w pracy, u Mamy lub Taty, to duża atrakcja, prawda?
🙂
Dobrze, że tak można, od czasu do czasu. 🙂 🙂 🙂