23 sierpień 2013 r. – ZOO

image

Widziałam mnóstwo zwierzątek: małpy, papugi, pinginy, foki, osiołek, żyrafy, ryby, pantera, konie, rekiny (wszystkie zwierzęta dyktowałam do zapisania Mamie ….Mama ma wątpliwości z tymi rekinami hi hi hi

One Comment

  • babcia Bogusia

    Zaczęłyśmy od lodów, a potem było oglądanie zwierząt.
    Najbardziej podobały się wesołe małpki, bajkowo kolorowe ryby, pingwiny.
    Ale i tak, bezkonkurencyjny, był duży plac zabaw!!! 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *