19 sierpień 2013 r. – kino z Babcią Bugusią…Smerfy 2

imageimage

One Comment

  • babcia Bogusia

    Gargamel był trochę straszny, ale reszta podobała się.
    A po filmie mały relaksik na lodach i trochę rozrywki na samochodziku!!!

    Bardzo udany dzień!!! 🙂 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *