babcia Bogusia 2 września 2013 at 10:13 Odpowiedz Gargamel był trochę straszny, ale reszta podobała się. A po filmie mały relaksik na lodach i trochę rozrywki na samochodziku!!! Bardzo udany dzień!!! 🙂 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Gargamel był trochę straszny, ale reszta podobała się.
A po filmie mały relaksik na lodach i trochę rozrywki na samochodziku!!!
Bardzo udany dzień!!! 🙂 🙂