20-21.08.2013 z Babcią Bogusią spędziłam te dni z Babcią Bogusią. Chodziłyśmy na plac zabaw, lody, spacery
One Comment
babcia Bogusia
🙂 🙂 🙂
Szkoda, że tak krótko!!!
🙂