31.07.2013 SKM Józefów-Otwock

image

dziś wycieczka Szybką Koleją Miejską z Babcią Bogusią i Dziadkiem Maćkiem

One Comment

  • babcia Bogusia

    🙂 🙂 🙂

    To była, dla naszej Trójki, premierowa podróż SKM (do Otwocka).
    Na zewnątrz gorąco, ale widoki śliczne (piękne sosny), a wewnątrz super klimatyzacja.
    Jesteśmy umówieni na następne takie wycieczki!!!

    🙂 🙂 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *