31.07.2013 SKM Józefów-Otwock dziś wycieczka Szybką Koleją Miejską z Babcią Bogusią i Dziadkiem Maćkiem
babcia Bogusia 1 sierpnia 2013 at 10:16 Odpowiedz 🙂 🙂 🙂 To była, dla naszej Trójki, premierowa podróż SKM (do Otwocka). Na zewnątrz gorąco, ale widoki śliczne (piękne sosny), a wewnątrz super klimatyzacja. Jesteśmy umówieni na następne takie wycieczki!!! 🙂 🙂 🙂
One Comment
babcia Bogusia
🙂 🙂 🙂
To była, dla naszej Trójki, premierowa podróż SKM (do Otwocka).
Na zewnątrz gorąco, ale widoki śliczne (piękne sosny), a wewnątrz super klimatyzacja.
Jesteśmy umówieni na następne takie wycieczki!!!
🙂 🙂 🙂