11.06.2013 sentymentalna wycieczka

image

One Comment

  • babcia Bogusia

    Czyli rynek i fontanna w Piasecznie.
    I znane lody z cukierenki na rynku. 🙂
    Jak będzie kiedyś trochę wolnego czasu, to miło będzie tam pospacerować i powspominać stare, dobre czasy, prawda? 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *