dzień dziecka w przedszkolu był spacer na lody, potem prezenty i malowanie buziek. Bardzo miły to dzień. Dziękuję Babciom i Dziadkom za prezenty. Ślę buziaczka 🙂
One Comment
babcia Bogusia
I my też całujemy mocno!!! 🙂 🙂