30.05-02.06.2013 w Królewie
Pojechałam do Babci Halinki i Dziadka Sławka na działkę (Rodzice na wesele).
Bawiłam się doskonale: ognisko, kiełbaski, herbatka u Cioci Bożeny, herbatka u Cioci Grażyny, huśtanie na drewnianej huśtawce zawieszonej przez Dziadka pomiędzy drzewami, zabawy w piaskownicy, spacery z Dziadkiem do sklepu po lody….i wiele innych atrakcji…..
To był weekend pełen wrażeń!





2 komentarze
babcia Bogusia
Ale było dużo atrakcji!!! 🙂
Agnieszka Cabaj
Takich Dziadków mieć to super sprawa!!! 🙂