30.05-02.06.2013 w Królewie

image

image

Pojechałam do Babci Halinki i Dziadka Sławka na działkę (Rodzice na wesele).
Bawiłam się doskonale: ognisko, kiełbaski, herbatka u Cioci Bożeny, herbatka u Cioci Grażyny, huśtanie na drewnianej huśtawce zawieszonej przez Dziadka pomiędzy drzewami, zabawy w piaskownicy, spacery z Dziadkiem do sklepu po lody….i wiele innych atrakcji…..
To był weekend pełen wrażeń!

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *