19.05.2013 niedziela

dziś mieliśmy pełen wrażeń dzień. Rano ok. godz. 11 ruszyliśmy po moją koleżankę z Mamą na Cybisa, żeby Je zabrać z Nami do teatru na przedstawienie zatytułowane: „Roztańczone bajki – balet”.
Przedstawienie zaczęło się o godzinie 12:30 i trwało godzinkę.
Rzeczywiście były to roztańczone bajki bo tańczyły baletnice (małe i duże), tj. dziewczynki, panie i panowie. Małe dziewczynki były przebrane za „baletowe kotki”. A bajki: „Czerwony Kapturek”, „Kot w butach”, „Śpiąca Królewna”, „Kopciuszek”.
Były dziewczyny ode mnie z przedszkola: Ewa, Justynka i Hania.

Po skończonym przedstawieniu poszliśmy z Ewą i Jej Mamą na lody.
Potem podjechaliśmy w okolice Multikina bo tam rozłożył się wielki plac zabaw w namiocie (figlolandia).
Tam była Wiktoria z Rodzicami oraz Jasiek z Rodzicami.
Potem poszliśmy na pizze i lody 🙂
a potem wszyscy razem do Jaśka do domu.
To był super dzień

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *