Babcia Halinka 9 września 2013 at 22:19 Odpowiedz Piękna pogoda 😛 😛 😛 Dziewczyny ZADOWOLONE TAK Trzymać 😛 😛 😛
babcia Bogusia 10 września 2013 at 07:47 Odpowiedz Na pewno bardzo udany weekend! I jakie piękne, duże, kolorowe lody!!! 🙂 🙂
2 komentarze
Babcia Halinka
Piękna pogoda 😛 😛 😛
Dziewczyny ZADOWOLONE TAK Trzymać 😛 😛 😛
babcia Bogusia
Na pewno bardzo udany weekend!
I jakie piękne, duże, kolorowe lody!!! 🙂 🙂