babcia Bogusia 26 sierpnia 2013 at 17:22 Odpowiedz Ogródek Jordanowski na Odyńca. Pojechałyśmy metrem. Najpierw zabawa, potem kebab z frytkami, a w drodze powrotnej do domu – lody w Galerii Matro na stacji Stokłosy. To był piękny dzień!!! 🙂 🙂 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Ogródek Jordanowski na Odyńca.
Pojechałyśmy metrem.
Najpierw zabawa, potem kebab z frytkami, a w drodze powrotnej do domu – lody w Galerii Matro na stacji Stokłosy.
To był piękny dzień!!! 🙂 🙂 🙂