24.05.2013 godz. 15:30 spotkanie z Rodzicami i Dziećmi w przedszkolu

tematem spotkania: co sprzyja zdrowiu?

Zajęcia prowadziła Pani Małgosia – nauczycielka Dzieci.
Dzieci i Rodzice razem uczestniczyli w tych zajęciach. Były tańce, gry i zabawy.
To była bardzo pouczająca godzinna lekcja.

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *