24.05.2013 godz. 15:30 spotkanie z Rodzicami i Dziećmi w przedszkolu
tematem spotkania: co sprzyja zdrowiu?
Zajęcia prowadziła Pani Małgosia – nauczycielka Dzieci.
Dzieci i Rodzice razem uczestniczyli w tych zajęciach. Były tańce, gry i zabawy.
To była bardzo pouczająca godzinna lekcja.



One Comment
babcia Bogusia
🙂
Po takich zajęciach z p. Małgosią, cała rodzina wie, co sprzyja zdrowiu 😉 😉 😉