17 sierpień 2013 – sobota

wycieczka komunikacją miejską (metrem, autobusem, tramwajem) – ogródek Jordanowski na Odyńca, lody Grycan na Puławskiej, Łazienki, Agrykola, Ogród Saski. Potem obiad w restauracji i powrót do domu późnym popołudniem. To był wspaniały, rodzinny dzień 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *