17 sierpień 2013 – sobota
wycieczka komunikacją miejską (metrem, autobusem, tramwajem) – ogródek Jordanowski na Odyńca, lody Grycan na Puławskiej, Łazienki, Agrykola, Ogród Saski. Potem obiad w restauracji i powrót do domu późnym popołudniem. To był wspaniały, rodzinny dzień 🙂



One Comment
babcia Bogusia
Ale się działo!!!
🙂 🙂 🙂
Rodzinne zwiedzanie Warszawy i tyle rzeczy w jeden dzień!!!
🙂 🙂 🙂