1 sierpień 2013 r. dyżur przedszkolny

dziś rozpoczęłam chodzić na dyżur wakacyjny do przedszkola. Spotkałam się z dziewczynami z mojego przedszkola: Tośka, Ewa i Oliwka. Było super!

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *