1 sierpień 2013 r. dyżur przedszkolny
dziś rozpoczęłam chodzić na dyżur wakacyjny do przedszkola. Spotkałam się z dziewczynami z mojego przedszkola: Tośka, Ewa i Oliwka. Było super!
dziś rozpoczęłam chodzić na dyżur wakacyjny do przedszkola. Spotkałam się z dziewczynami z mojego przedszkola: Tośka, Ewa i Oliwka. Było super!
One Comment
babcia Bogusia
Nie ma to jak spotkanie z koleżankami!!! 🙂
I do tego – w znanym i lubianym przedszkolu!!! 🙂