18 sierpień 2013 r. – urodziny Taty dziś pojechaliśmy po tort a potem do Dziadków na działkę do Józefowa
babcia Bogusia 9 września 2013 at 08:16 Odpowiedz I uroczyście świętowaliśmy urodziny Taty!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
One Comment
babcia Bogusia
I uroczyście świętowaliśmy urodziny Taty!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂