20.05.2013 poniedziałek
dziś w przedszkolu spotkałam Mamę Jaśka, która ma w brzuszku dzidziusia.
Zapytałam Ją czy wie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka.
Odpowiedziała: „chłopiec”.
Ja na to: „a jak będzie miał na imię”.
Odp: „jeszcze nie wiem”
Ja: „no! to trzeba pomyśleć!”
🙂 🙂
Rozbawiłam tym tekstem parę osób dorosłych, będących w szatni przedszkola….



One Comment
babcia Bogusia
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂