Aga C. 19 maja 2013 at 20:21 Odpowiedz Oooo a gdzie jest taka duża sala baletowa? Land? Brawo Julka, fajna z Ciebie baletnica :))))
Agnieszka Cabaj 20 maja 2013 at 22:26 Odpowiedz Oooo dobrze wiedzieć, my się wreszcie uporałyśmy z nogą więc pora wracać do dawnych aktywności…:)
4 komentarze
Aga C.
Oooo a gdzie jest taka duża sala baletowa? Land? Brawo Julka, fajna z Ciebie baletnica :))))
babcia Bogusia
Wygląda to bardzo profesjonalnie.
A jak wrażenia? 🙂
Ania B.
ta sala jest w domu sztuki przy ul. Wiolinowej
Agnieszka Cabaj
Oooo dobrze wiedzieć, my się wreszcie uporałyśmy z nogą więc pora wracać do dawnych aktywności…:)