Aga C. 6 maja 2013 at 23:14 Odpowiedz Witamy, witamy i zapraszamy na soczek i herbatkę przy Alei Kasztanowej 🙂
babcia Bogusia 7 maja 2013 at 13:07 Odpowiedz I na soczek, kawkę, herbatkę, albo coś konkretnego na Cybisa 🙂
3 komentarze
Madzia
Witamy na Ursynowie 🙂
Aga C.
Witamy, witamy i zapraszamy na soczek i herbatkę przy Alei Kasztanowej 🙂
babcia Bogusia
I na soczek, kawkę, herbatkę, albo coś konkretnego na Cybisa 🙂